3 TOP hotely – Verbier, CH

Zaujalo vás středisko Verbier v minulém článku ZDE ? Pokud ano, co takhle nějaké hotely přímo v této oblasti? Pojďme se společně kouknout na můj výběr 3 TOP hotelů v této lokalitě 🙂

1 TOP – Hotel Vanessa****

Zdroj: https://www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g198848-d236230-Reviews-Hotel_Vanessa-Verbier_Canton_of_Valais_Swiss_Alps.html

Hotel Vanessa se nachází v centru města Verbier, 5 minut chůze od lyžařského vleku. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování v garáži. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na Alpy. Mimo jiné vás potěší i vstup zdarma do vířivky a sauny. V restauraci a baru hotelu Vanessa se podává vynikající, tradiční kuchyně a široký sortiment nápojů.

2 TOP – hotel Nevai****

Zdroj: http://www.hotelnevai.com/en/pictures.html

Hotel Nevaï stojí v centru lyžařského rezortu Verbier, jen pár kroků od lyžařských vleků. Nabízí bezplatné Wi-Fi a wellness centrum.  Všechny pokoje hotelu Nevai mají TV s plochou obrazovkou, překvapí vás dokovací stanice pro iPod a DVD přehrávač s rozmanitou nabídkou DVD filmů, které si můžete půjčit na recepci. Některé pokoje poskytují fantastický výhled na švýcarské Alpy.

Hosté hotelu si navíc mohou z moderní sushi restaurace v 1. patře zvané Nomad vychutnat výhled na švýcarské Alpy. Kromě toho můžete v Nomadu ochutnat širokou nabídku japonských specialit. V přízemí si můžete odpočinout v lounge s krbem a dát si vynikající koktejly.

3 TOP – W Verbier*****

Zdroj: http://www.leotrippi.com/en/catered-ski-chalets/switzerland/verbier/w-residence-apartments.html

W Verbier je luxusní dům v moderním centru obce Verbier. Nabízí wellness centrum s krytým bazénem a venkovním vyhřívaným bazénem, potěší vás i posilovna. Tento hotel se nachází přímo u lanovky Verbier a lze se k němu dostat na lyžích.

Komplex hotelu se skládá ze 6 horkých chat v lokalitě Place Blanche u centra obce. Všechny pokoje mají balkon, TV s plochou obrazovkou, kávovar a koupelnu s vanou nebo sprchou. Některé pokoje nabízí i krásný výhled na hory nebo do údolí. K dispozici je rovněž bezplatné Wi-Fi. Večeři si můžete vychutnat v restauraci Arola, též zde najdete Tapas Bar a kavárnu. Lyžařské vleky, které vedou do velkého lyžařského areálu Verbier, jsou situovány pouhých 100 metrů od hotelu.

No Comments Yet.

Leave a comment

*